Keresés: Bejelentkezés
SZsanyi profilja
SZsanyi


Male
Straight 
60 years old 
City N/A, State N/A 
HU
A pontozáshoz be kell jelentkezned!
Üzenetközpont
Ahhoz, hogy kapcsolatba léphess ezzel a taggal, be kell jelentkezned elõször.
Legyel VIP tag most! Kattints ide!
SZsanyi nagyon szereti Jazminit
Utolsó blog bejegyzéseim: 
:)
Szeretlek J
akkor uj
Utolsó bejelentkezés (profilon): 2/15/2020
Utolsó bejelentkezés (világban): 1/18/2020
Regisztráltam: 12/6/2014
Általános infó
Amiért jöttem: For a New Experience, To Explore My Sexuality, To Meet People
Családi állapot: N/A
Gyermekek: N/A
Képzettség: N/A
Vallás: N/A
Dohányzok: No
Iszok: No
Foglalkozás: N/A
Testalkat: N/A
Magasság: N/A
Etnikai hovatartozás: N/A
Nyelvek: N/A
SZsanyi's Nagyító
Rólam:

Kit keresek:
Senkit megtaláltam ot Jazminit 18
Több infó SZsanyi
Egyéb profiljaim/weboldalaim:
N/A
Érdeklodési kör:
N/A
Kedvenc weboldalaim:
N/A
Zene:

Videók:
N/A
Könyvek:
N/A

 

Profil kommentek
Friday, February 14, 2020 08:09 PM PST

24028402

 
Sunday, February 02, 2020 11:17 AM PST

19625678

 
Tuesday, January 07, 2020 09:35 AM PST

455d9b13f8f060af93e65582d6209288

 
Tuesday, December 31, 2019 08:29 AM PST

New-Year

 
Friday, December 27, 2019 01:33 PM PST

c2

 
Monday, December 23, 2019 11:10 AM PST

754173

 
Sunday, December 22, 2019 05:25 PM PST

Boldog-kar-csonyt

 
Thursday, December 12, 2019 07:59 PM PST

4836541-1f45d

 
Thursday, December 05, 2019 10:15 AM PST

156890013235558483

 
Saturday, November 16, 2019 06:19 PM PST

60ec

 
Virtual Planet® 2020
HU-ORIG-IIS